Ingress Report 04/06/15

Čtvrteční Ingress Report nepřináší žádné očekávané změny, v podstatě se jedná o shrnutí prvních dvou kol #Persepolis anomálie.

Sumarizace výsledků z primary sites Bratislava a Washington DC, plus satelitních měst. Lehce komerční souhrn z akce „GoRuck Spec-op“ (můj osobní dojem: lehká rozcvička s batohy a pobíhání s prázdnými kartony opravdu není nijak náročná akce na fyzičku, zmínka o „operation pushed agents for their physical and mental limits“ je spíše smutná :] ..), zmíněná je i akce MissionDay, která následovala po anomálii v Bratislavě.

Z herního příběhu se v tomto reportu také moc nedozvíme, je zde jen krátká zpráva o tom, že Susana obdržela záhadnou zásilku obsahující informace o dalších dvou, neznámých, znacích (glyphs), zachycených při sledovacím výzkumu, který proběhnul již několik desetiletí nazpět.

V poslední části je shrnutí přesunu #Lightman shards, cílové portály obou frakcí se obrátily a bude zajímavé sledovat, jak se toto projeví na výsledku.

Na závěr je zmíněná akce #IngressFS, což jsou lokální akce obou frakcí, konané vždy první sobotu v měsíci, které začínají být populární i v Čechách (například oznámená akce v Brně).

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum