Ingress Report 07/05/15

Ingress Report ze dne 7/5 je označovaný jako ‚průlomový‘ (breaking intel announcement). Celý se týká 41 nových Shards (‚úlomků, střepů“) osoby zvané Stein Lightman, které se rozprostírají v portálech po celém světě.

Pokud si dobře vzpomínáte, Lightman byl podle příběhu hry označovaný jako ‚kvantový theolog‘ a pravděpodobně zahynul a byl rozdělen na energetické části při výbuchu Shonin “#13Magnus Nest”.

Lightman miloval glyphy a vše související s mystickými procesy, takže jeho části se nacházejí v portálech souvisejících se starověkými civilizacemi.

41 Shardů se již v portálech začíná objevovat a úkolem hráčů je tyto části přesunout do cílových portálů. Shardy se přesouvají pomocí portálových linků a to pouze mezi portály na sedmé a osmé úrovni. Cílový portál pro osvícené leží ve Keelung, Taiwanu, pro hnutí odporu v USA, Santa Monica.

Akce bude trvat poměrně dlouho, Shardy se přesunují každých 12 hodin a budou se přesunovat celkem šest týdnů. Vše souvisí s anomálií #Persepolis a vítězná strana bude „rozhodovat o osudu Steina Lightmana“.

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum