Ingress Report 14/05/15

Tento report se týká hlavně dějové linie hry, z hlediska funkcí nepřináší žádné nové informace.

Začátek Reportu se týká shrnutí videa z minulého týdne, objevu 41 Shardů vědce Steina Lightmana. Shardy se již objevují a cestují po portálech celého světa. V jednom z cílových portálu v Santa Monica se již stihla strhnout bitva, Enlightened bránili průchodu Shardu do cílového portálu Resistance. Později podobně i na Taiwanu opačně Odpor bránil přesunu dvou Shaderů, které se Osvícení snažili přemístit do svého cílového portálu.
Mimochodem, jeden ze Shardů se momentálně nachází v Ústí nad Labem :].

Dále je ve videu seznam nadcházejících anomálií Persepolis, začínající mimo jiné i v Bratislavě, koncem května.

Susana informuje také o Jahan, vůdci hnutí Anti-Magnus, která se nachází pravděpodobně v Íráku, u starověkého města Persepolis. Zpráva se týká aktivace prastaré technologie N’zeer, která podle Jahan zmírní lidské utrpení, s čím ale  hnutí Enlightened nesouhlasí. Na udané místo se má dostavit i Hank Johnson.
Jahan mluví o nové éře prosperity, dosáhnuté pomocí urychleného vývoje technologiemi dostupnými zde na Zemi. Enlightened to vidí zcela opačně, jako nástup temného věku lidstava. Což je docela zajímavé, protože tímto si obě strany tak trochu protiřečí s původními myšlenkami :].

Dále je zde záběr P. A. Chapeau, snažícího se pomocí glyphů oddělit vědomí Klue z ADA. Klue byla poprvé ovlivněná ADA před dvěma lety v Bostonu, kdy sledovala několik sekvencí glyphů.

Následují reporty hráču z Norska a Vietnamu. Zmíněná je i akce z Alabama, USA, jedna z akcí zvaných FirstSaturday (#ingressFS).

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum