Ingress Report 16/07/15

Nyní již nepravidelný Ingress Report má novou epizodu, která v podstatě nepřináší nic nového, takže je z mého pohledu zbytečné se o obsahu nějak podrobněji rozepisovat. Žádné informace, jak se dějově vyvíjí výsledek anomálie #Persepolis, jak dopadly například události ohledně N’zeer, osud fragmentů Mr. Lightmana či podobné zprávy, na které hráči asi čekají ..

Susana informuje o různých akcích hráčů, ať už se jedná o další MissionDays, různé cross-fraction nebo samostatné akce po celém světě. Na začátku Reportu je propagace nového komiksu, kde se autoři hry snaží zasadit děj do období tří let nazpátek, kdy agenti NIA zajali autora komiksu známého jako Tycho C. Tycho nyní připravuje novelu nazvanou Ingress Origins. Z mého pohledu se prostě jedná o další komerční aktivitu Niantic. V další části jsou uváděné informace o Klue, jejím vztahu a sledování ze strany ADA. Podle náznaků by se Klue měla stát pravděpodobně klíčovou postavou třeba pro nadcházející vlnu anomálií.

Oficiální uvedení podpory Ingress na Android Wear je zmíněné pouze krátce, bez dalších informací třeba o dalších plánech podpory.

A to je v podstatě vše. Snad další Report bude užitečnější ..

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum