Ingress Report 18/06/15

Po dvou týdnech je zde další Ingress Report. Obsahuje opět informace o herním příběhu a také o závěru anomálie #Persepolis.

Když se Jahan  snažila během anomálie Shonin aktivovat 13-Magnus centrum, vedlo to k uvolnění masivní XM energie. V souvislosti s tímto zmizelo mnoho výzkumníků z projektu Niantic a postupně se objevovali v síti portálů. Nyní se Jahan snaží aktivovat další antické místo, ležící pod historickým městem Persepolis. Jahan věří, že technologie N’Zeer, která se pod městem pravděpodobně nachází, pomůže lidstvu v mnoha problémech. Ovšem další lidé věří spíše tomu, že aktivací N’Zeer vznikne pouze větší chaos a problémy.
Hank Johnson je jedním z kritiků a chystal se vydat též do oblasti Persepolis zabránit Jahan v aktivaci N’Zeer. Z nových záběrů se ale dozvídáme, že před cestou dostal varování přímo od Devra Bogdanovich, aby se oblasti Persepolis vyhnul. Zda varování poslechne, je ale nejisté.

Další část Reportu se týká zprávy skládající se z glyphů, předaných Susaně před dvěma týdny ve Washingtonu. Je od jejího otce a je částečně rozluštěná.

Ze sobotním finálem anomálie #Persepolis se také uzavírá kapitola přesunu Lightman Shards do cílových portálů každé frakce. Podle výsledku anomálie se rozhodne o jeho osudu. Výsledek anomálie také ovlivní aktivaci technologie N’Zeer.

Následuje shrnutí výsledků přesunu Lightman Shards, zprávy z akcí tisíců hráčů z celého světa. A shrnutí míst finále anomálie #Persepolis.

V poslední části je krátká zpráva o Klue, která se úspěšně oddělila od ADA (?), je nezvěstná. O jejím zmizení není nic známo, ale podle zpráv se objevila v Portlandu.

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum