Ingress Report 26/06/15

Dnešní páteční Ingress Report shrnuje anomálii #Persepolis 03-05, mnoho novinek týkajících se hry zde nenajdete. Zajímavostí může být asi jen délka videa a to, že nebyl zveřejněný ve čtvrtek, jak tomu obvykle bývá :].

V první části je shrnutí z #Persepolis 03 v asijské části světa, následuje report z  #Persepolis 04 týkající se Evropy a v poslední části #Persepolis 05 v severní a jižní Americe. Následuje závěrečná zpráva o Lightman Shards.

Ve výsledku anomálii #Persepolis vyhrála strana Resistance, po započtení bodů za Lightman Shards je výsledek R:22.575 – E:22.146. Výsledek této anomálie ovlivní v herním ději jak další postup Jahan a její pokus o aktivaci technologie N’Zeer, tak osud vědce Stein Lightman, případně dalších herních postav (Hank Johnson, stále více zpráv o Klue atp.).

V poslední části najdeme informace o Mission Day a zpětně oznámených nových herních předmětech (MUFG, Ultra Link AMP, bez podrobností). Je zde anotace na nový komiks, týká se jej jedna změna ve značení portálů. Na místech, kde by měl být komiks k dispozici (předprodej), jsou nově portály označeny. Ve skeneru vypadají takto, v Intelu si můžete prohlédnout portál třeba zde.

Portl komiks

 

 


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum