Další nově oznámená medaile Sojourner

Po oznámení nové medaile Illuninator z minulého měsíce přichází další medaile, Sojourner. Medaile se dala očekávat podle toho, že v únoru Niantic přidal do herních statistik novou položku „Consecutive Days Hacking“ a tak netrvalo dlouho a nová medaile je na světě. Tato medaile není počítána zpětně, všichni hráči začínají se získáváním od dnešního dne.

A čeho se medaile týká? Hráči ji získávají za „nepřerušené hraní“ Ingress, v krátkosti za každý den hraní, kdy hráč hackne alespoň jeden portál, získává bod. Mezi hacky nesmí být delší doba než 24 hodin a hack nemůže být na stejném portálu. Pokud tedy jeden den hacknete během dopoledne portál a další hack bude až druhý den po poledni, ztrácíte všechny dosud získané body a začínáte ‚od nuly‘. Maximální získaný počet bodů samozřejmě zůstává a počítá se do medaile.

2015-03-08_Sojourner

Získat tuto medaili nebude tedy až tak úplně snadné, jak se z počátku zdá .. Pokud dvakrát denně, například vždy dopoledne a odpoledne, hacknete portál, body se sice sčítají, ale čekají nás dovolené, nemoci a podobné radostné události :]. Jak se s tím hráči vypořádají, to ukážou následující týdny a měsíce.

A jak se medaile Sojourner počítá?

  • Bronzová – 15 dní
  • Stříbrná – 30  dní
  • Zlatá – 60  dní
  • Platinová – 180  dní
  • Černá – 360  dní

Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum