O webu

Tento web, Ingressmania.cz, vzniknul začátkem roku 2013, původně jako překlad dokumentu Průvodce portály. Z textového dokumentu postupně vzniknul zaregistrovaný web.

 

 

Web nemá oficiálně s hrou Ingress nic společného, veškerý jeho obsah je tvořený amatérsky na výzvu autorů hry, z důvodů podpory československé herní komunity.

 

Prozatím veškerý obsah (kromě diskuzního fóra) píši a vytvářím pouze já. A protože mám i mnoho jiných zájmů a povinností, trvá budování obsahu takto dlouho :]. Rozhodl jsem se raději zveřejnit až web bohatý na informace, raději než jej vypublikovat hned ze začátku založení, bez obsahu. Což mi umožnilo psát web v poklidu a bez výčitek svědomí, že například skoro rok jsem web prostě nijak neaktualizoval.

 

Design a funkce webu jsou pouze základní. Nejsem grafik a osobně dávám přednost jednoduchému, ale funkčnímu webu. Důležitější je obsah, souhlas? :]

 

Web je technicky založený na redakčním systému WordPress, s upraveným tématem Instant, obojí ve volně šiřitelné verzi. Většina použité grafiky a obrázků je snímaná přímo ze hry, upravená legálně vlastněnou licencí Adobe Photoshop. Web je upravovaný ve výborném českém freeware editoru PSPad.

 

Veškeré poplatky za provoz domény hradím z vlastní kapsy. Vytváření webu a obsahu mne stálo již stovky hodin mého času. Dělám vše dobrovolně, nic za to, kromě pocitu že to někomu může pomoci, nečekám (a pravděpodobně ani nedostanu :] ..). Na tomto webu není umístěná žádná reklama a asi nikdy ani nebude.

 

Co se týče obsahu, informace čerpám a případně překládám z mnoha online zdrojů, návody píši hlavně z vlastních zkušeností, Ingress hraji už od roku 2012. Nečekejte zde moc informací o herním příběhu, ten mne osobně moc nezajímá a tak se mu ani nevěnuji. Částečně se o novinkách v příběhu můžete dozvědět v Ingress Reportech.

 

Vyhrazuji si právo zde zveřejňovat cokoliv a kdykoliv, co není v rozporu s legislativou. Za obsah diskuzního fóra neručím, pouze za obsah svých příspěvků na fóru zveřejněných.

Obsah webu je volně k užití, pro nekomerční použití, můžete kopírovat obsah i grafiku, s výjimkou použití pro konkurenční weby s podobným zaměřením. Budu rád, pokud budete v případě použití částí webu uvádět zdroj, odkud jste informace získali, budu velmi rád, pokud použijete i zpětný odkaz na tento web :].

 

Pokud mne budete chtít kontaktovat, využijte buď kontaktní formulář, nebo profily na sociálních sítích. Odpovídat budu pouze na zprávy týkající se funkčnosti webu, případně obsahu zde uváděných informací. PROSÍM nežádejte mne o pomoc s hrou Ingress, co jsem o hře věděl, to jsem zde už napsal, na tyto dotazy nebudu pravděpodobně ani reagovat .. Pokud potřebujete poradit se hrou, využijte diskuzní fórum. Na zprávy budu odpovídat podle možností svého volného času.

 

Pokud narazíte na jakoukoliv nesrovnalost v návodech nebo třeba aktualitách, prosím kontaktujte mne. Informace na webu vznikaly od roku 2013, za tu dobu se mnohé ve hře změnilo a já nemám šanci opravovat důsledně všechny informace, které už neplatí nebo jsou změněné (ale pokouším se o to).

 

Snad s webem Ingressmania.cz zažijete více radostí a méně starostí, než já .. :]