Update aplikace 1.78

Nová verze skeneru, začátek vývoje 28. května, finální verze 2. června. V této verzi se nejedná pouze o ‚opravování chyb‘, máme zde i nějaké novinky :]

Hlavní zajímavost je asi nový herní předmět, nová kapsle. Název je MUFG Capsule, zajímavý je i popis: „An Interest-bearing Capsule is a storage container that holds other objects and pays interest“. Pokud popis chápu správně, v téhle kapsli by mohly předměty časem přibývat ‚samy od sebe‘, jako úroky. Podobně jako AXA se v tomto případě jedná o reklamu na japonskou bankovní společnost. Podrobnosti ale zatím známé nejsou, vše se vyjasní, až bude kapse hráčům k dispozici, případně při zítřejším Ingress Report.

Další změnou, která už byla pravděpodobně vytvořená, ale ještě neaktivní, ve verzi 1.77.1, je možnost uživatelského uspořádání medailí v profilu hráče.

V nastavení překladu aplikace (lokalizace), která se nás zatím moc netýká, je nyní nastavení ukládané na servery Ingress, ne pouze v aplikaci. Nově je aplikace přeložená i do norštiny. Plus přibyly drobné opravy stávajících překladů.

Poslední změnou je další podpora ‚wearables‘.

Ke stažení na obvyklých místech, Google Play a iTunes.


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum