Update aplikace 1.79

Niantic uvolnil novou verzi aplikace (skeneru), nyní ve verzi 1.79. Stejně jako v předchozí verzi se nejedná jen o skryté úpravy kódu a opravy chyb, přibyly i nové funkce.

Podobně jako v předchozí verzi přidali vývojáři další předmět. Jeho název je Ultra Link Amp a podobně jako MUFG Capsule a AXA štít se jedná o reklamu další reálné společnosti, tentokráte japonské SoftBank.
Oba dva nové předměty ještě není ve hře možné získat, uvidíme, kdy Niantic dá hráčům možnost novou kapsli a Link Amp získávat a jaké budou mít funkce.

Další změnou je barevné značení propojení rezonátorů v portálu. Barva propojení byla do této chvíle shodná u všech úrovní rezonátorů (podle barvy frakce), od nové verze se bude lišit podle úrovně osazeného rezonátoru. Tato změna má pomoci se lépe orientovat v tom, v jakém směru je daný rezonátor v portálu osazený.

Propojeni rezonatoru

 

Niantic v kódu nové verze odstranil podporu všech starších artefaktů, samozřejmě kromě Lightman Shards.

Přibyla i nové podpora Android Wearables, ale vzhledem k tomu, že Niantic ještě podporu wearables oficiálně neuvolnil, jedná se v této chvíli o podporu vývojářů, ne hráčů.

Ke stažení na obvyklých místech, Google Play a iTunes.


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum