Update aplikace 1.81

Nová verze skeneru, číslovaná jako 1.81.0, přináší jedinou hlavni změnu a to, konečně, oficiální podporu Android Wear. Pokud máte nějakou tu „nositelnost“ založenou na AW, najisto zkuste i Ingress :]. Označení Wearables verze je 1.0.0.

V podstatě se podpora týká hlavně chytrých hodinek, ovšem vzhledem k možnostem těchto zařízení je použití značně omezené. Ale i tak k užitku je! Nejlepší představu si uděláte asi podle screenshotů. Děkuji hráči a kamarádovi @abraham92 za poskytnuté obrázky!

Android Wear

 

Jak vidíte, vzhledem k velikosti displaye hodinek se nadá očekávat mnoho možností, jak hru ovládat. K dispozici je velmi zjednodušená verze skeneru, je možné sbírat XM energii, je možné hackovat portály.

Vidíte, zda od portálu máte k dispozici klíč, vidíte svoji aktuální pozici vůči okolním portálům, vidíte která frakce má portál zabraný, v pozadí je obrázek portálu.
Pokud jste v dosahu portálu, je možné portál hacknout a zobrazí se seznam získaných předmětů.

Podle zkušeností je Ingress na AW plně funkční na zařízeních LG G Watch, Motorola 360, Sony SW3, Asus Zen Watch a pravděpodobně i dalších, pokud mají jako operační systém Android Wear.

Zbytek novinek v této verzi je shrnutý do nicneříkajících „oprav chyb“, z uživatelského hlediska žádné viditelné změny.

Ke stažení na obvyklých místech, Google Play a iTunes.

PS: novinek týkajících se Ingress je za poslední dva týdny minimum, jedná se hlavně o zahraniční Mission Days a reporty z lokálních akcí. Byl vynechaný i pravidelně nepravidelný Ingress Report.
Ovšem vzhledem k tomu, že odezva na tento web je ze strany čtenářů a hráčů prakticky nulová, nemám už s méně častými aktualizacemi webu morální problém ;] ..


Diskuze k příspěvku: IngressMania Fórum